Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Klíny - Těžké řezné zranění motorovou pilou utrpěl dnes v lesích na Klínech teprve patnáctiletý chlapec, který se dosud z nezjištěných příčin při řezání stromu vážně zranil na noze motorovou pilou. Tou si doslova téměř amputoval končetinu. V těžkém šoku a s velkou ztrátou krve a devastací nohy byl posléze transportován do ústecké nemocnice lékařským vrtulníkem.

Chlapce přitom záchranáři museli nejprve z lesa snést k sanitě a posléze přivést k vrtulníku, který dosedl na parkoviště u litvínovského Tesca. Práci záchranářům totiž komplikoval těžko dostupný terén. A nejbližší místo pro přistání vrtulníku záchranářů bylo parkoviště u obchodního centra.

Událost naší redakci potvrdil zástupce vedoucího územního odboru mostecké policie Jindřich Bergmann s tím, že policisté nyní zjišťují nejen jestli patnáctiletý chlapec mohl vůbec manipulovat s motorovou pilou a byl řádně proškolen, ale jestli nedošlo i k zanedbání bezpečnostních a pracovních povinností. 

Zjišťujeme podrobnosti k celému případu.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací