Zprávy z Mostu

AKTUÁLNĚ: Patnáctiletý chlapec si téměř uřízl motorovou pilou nohu, skončil v těžkém stavu v nemocnici

Reklama

Klíny - Těžké řezné zranění motorovou pilou utrpěl dnes v lesích na Klínech teprve patnáctiletý chlapec, který se dosud z nezjištěných příčin při řezání stromu vážně zranil na noze motorovou pilou. Tou si doslova téměř amputoval končetinu. V těžkém šoku a s velkou ztrátou krve a devastací nohy byl posléze transportován do ústecké nemocnice lékařským vrtulníkem.

Chlapce přitom záchranáři museli nejprve z lesa snést k sanitě a posléze přivést k vrtulníku, který dosedl na parkoviště u litvínovského Tesca. Práci záchranářům totiž komplikoval těžko dostupný terén. A nejbližší místo pro přistání vrtulníku záchranářů bylo parkoviště u obchodního centra.

Událost naší redakci potvrdil zástupce vedoucího územního odboru mostecké policie Jindřich Bergmann s tím, že policisté nyní zjišťují nejen jestli patnáctiletý chlapec mohl vůbec manipulovat s motorovou pilou a byl řádně proškolen, ale jestli nedošlo i k zanedbání bezpečnostních a pracovních povinností. 

Zjišťujeme podrobnosti k celému případu.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.