Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most/Ústí nad Labem - Minimálně pět odcizených škodovek má na svědomí 44letý muž z Ústí nad Labem, který v loňském roce měl odcizit dvě auta této značky v mosteckých ulicích, dvě vozidla zmizela z parkoviště v Záluží a jeden vůz odcizil v Litoměřicích. Ukradená auta poté skončila v garáži v Ústí nad Labem, kde byla rozebrána na díly. Ty pak muž nabízel k prodeji prostřednictvím různých portálů na internetu.

Informovala o tom dnes mostecká policejní mluvčí Ludnila Světláková s tím, že krádežemi aut vznikla poškozeným motoristům škoda ve výši 1 237 tisíc korun.

"Policisté zajistili pouze jeden odcizený automobil a několik náhradních dílů, které byly v garáži a muž je již nestačil prodat. Obviněný je stíhán na svobodě," řekla Světláková s tím, že muži hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

Mostecká policie ho obvinila ze zločinu krádeže. Podle kriminalistů má Ústečan na svědomí krádeže osobních vozidel v mosteckém regionu.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací