Zprávy z Mostu

Školáci se v opilosti poprali, jeden z nich skončil v nemocnici

Reklama

Most - Skupina šesti školáků z nichž dvě byly dívky, v opilosti napadla patnáctiletého chlapce. I on byl v podnapilém stavu. Policistům totiž nadýchal přes 1,16 promile alkoholu v dechu. Na incident upozornila mostecké strážníky všímavá kolemjdoucí žena, která na tísňovou inku 156 upozornila strážníky na skupinku školáků, která napadá jednoho chlapce vulici Svatopluka Čecha.

Hlídka městské policie byla operátorem městského kamerového systému, jenž incident kamerovým bodem zaznamenal, naváděna k místu, kde se skupina nacházela.

"V momentě příjezdu hlídek příslušníků se mládež dala na útěk, což se jí nepodařilo. Šestičlenná skupinka dětí byla hlídkami městské a státní policie zadržena a podrobena kontrole. Dvě dívky a čtyři chlapci ve věku zhruba 15 let vypověděli, že měli konflikt s vrstevníkem, který z místa odešel," řekla mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová. 

Během šetření v přilehlém okolí hlídka městské policie zajistila zmláceného mladíka, a protože měl viditelné podlitiny v obličeji, byl v asistenci strážníků převezen sanitkou do nemocnice, kde byl hospitalizován.

"Mladík se k příslušníkům choval arogantně a vykazoval známky požití alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou se u něj přítomnost alkoholu v dechu potvrdila. Nadýchal 1,16 promile. Přítomnost alkoholu se potvrdila i u zbylých vrstevníků, vyjma jednoho případu," dodala Kozlová. 

Školou povinná mládež byla předána zákonným zástupcům, událost předána státní policii a prodejce večerky se na příslušném oddělení magistrátu bude zpovídat za to, že nezletilým prodal alkoholický nápoj.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.