26. února 2017 Svátek má Dorota

Most - Povedený trojlístek okradl v herně muže. Odcizil mu klíče od bytu a následně byt vykradl. Poškozený Mostečan byl v lednu v mostecké herně. Byl tam i další host, se kterým se poškozený bavil. Ten se ho vyptával, kde bydlí, v jakém patře a postupně z něj vytahal potřebné informace. V době jeho nepřítomnosti mu stihl ukrást z kapsy bundy i klíče.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludila Světláková s tím, že následně do herny přišli jeho dva komplicové. "Všichni vyšli před hernu a muž jim předal klíče a sdělil jim i adresu. Pak se do herny vrátil, aby tam zdržoval co nejdéle svoji oběť. Zbývající dva zatím pospíchali do bytu a ten obrátili doslova vzhůru nohama. Hledali lup a našli peníze. Vzali i mobil," uvedla mluvčí policie. 

Mostečan domů zamířil až pozdě k ránu. "U domu zjistil, že mu chybí klíče. Hledal je marně v herně a nakonec si pro náhradní šel k příbuzným. Už při odemykání dveří pojal podezření a notný nepořádek v bytě ho zaskočil. Policie trio pachatelů vypátrala," podotkla Světláková. 

Vyšetřovatel obvinil muže ve věku 27, 25 a 35 let z přečinu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody. Jeden byl již trestán.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.