24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Požár odpadu ve sklepení zčásti opuštěného paneláku na chanovském sídlišti dnes odpoledne opět zaměstnal profesionální jednotku mosteckých hasičů a policisty z mostecké hlídkové služby. Hořet začaly tuny odpadků, které se nacházejí ve sklepení paneláku.

Ten je obydlený jen z části. Některá patra panelového domu jsou totiž neobydlená, opuštěná a zdevastovaná. Bývalé byty totiž připomínají už jen obvodové zdi panelů. A právě v opuštěných "bytech" a ve sklepení hromadí místní obyvatelé komunální odpad. Místo do kontejnerů tam totiž mnozí lidé vyhazují odpadky do opuštěných bytů nebo do sklepa.

Valící černý dým vycházející z "oken" sklepení paneláku tak zalarmoval polciejní hlídku, která na místě zasahovala jako první. Tentokrát se požár obešel bez evakuace obyvatel.

Naposledy na chanovském sídlišti totiž hořelo letos 31.ledna, kdy v sousedním rovněž zčásti vybydleném domě hořely odpadky v nejvyšším patře opuštěného bytu. Tehdy policisté a hasiči ze vchodu evakuovali 35 lidí včetně patnácti dětí. Podrobněji o lednovém požáru si můžete přečíst ZDE.

VIDEOREPORTÁŽ Z POŽÁRU ODPADKŮ VE SKLEPENÍ:

http://www.youtube.com/watch?v=lKY1_gUCtNE&feature=youtu.be

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.