24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - V nemocnici skončila mladá žena, které do nápoje dal tajně drogu 38letý Mostečan. Toho poslal okresní soud do vazby. Policie muže obvinila ze zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové se skutku měl dopustit ve svém bytě, kde poskytl mladé ženě drogu v nápoji, aniž by o to žena požádala.

"Té se následně udělalo špatně a skončila v nemocnici. Lékaři zjistili, že v těle měla dávku pervitinu. Policie v bytě obviněného provedla domovní prohlídku a nalezla několik sáčků s krystalickou látkou. Obviněný policistům tvrdil, že je to jen sůl. Detekční orientační zkouška však ukázala na metamfetamin. Policie látku odeslala k provedení odborné expertizy," uvedla mluvčí Světláková. 

Muž byl již v prosinci obviněn za to, že loni obstarával a poskytoval jiným nejméně ve stovce případů minimálně 100 gramů pervitinu. Za stejný zločin byl přitom již v roce 2011 odsouzen k nepodmíněnému testu odnětí svobody v trvání 30 měsíců.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.