19. února 2017 Svátek má Patrik

Most - Zdá se vám, že je na největším mosteckém sídlišti Liščí Vrch příliš mnoho značek? Zdá se vám tam doprava tak trochu "divoká"? Má se to změnit. Uvidíme, zda k lepšímu. Město tam chystá velké úpravy. Můžete se k nim vyjádřit i vy.

"Město Most chystá významné dopravní změny v sídlišti Liščí Vrch. Přinést mají především zklidnění dopravy a snížení počtu značek v uvedeném území. Přemíra dopravních značek a dalšího dopravního značení je už dlouhou dobu předmětem kritiky," uvedla Alena Sedláčková Vydrová z tiskového oddělení mosteckého magistrátu.

Nová dopravní koncepce bude občanům představena na veřejném projednání ve středu 26. února od 16 hodin v zasedací místnosti mosteckého magistrátu. "Na veřejné projednání jsou zváni občané bydlící v sídlišti Liščí Vrch," dodala Alena Sedláčková.

Dopravní změny by se měly provádět už v prvním pololetí letošního roku. A co tam město plánuje? Rušení některých dopravních značek, úpravy přednosti v jízdě s pravidlem pravé ruky či úpravu parkovacích míst.

Co vás na sídlišti v dopravě trápí nejvíc? Napište nám to do diskuze.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.