Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Kostomlaty pod Milešovkou - Tři hasičské jednotky dnes v podvečer bojovaly s požárem linkového autobusu u Kostomlat pod Milešovkou na Teplicku. Hořet začalo za jízdy v zadní motorové části autobusu. V době požáru vedle řidiče seděl ve voze pouze jeden cestující. Řidič jedoucí z Kostomlat na Lhenice pouze stačil zastavit u krajnice. Plameny během chvilky zachvátily celý autobus. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Velitel zásahu Jan Zajáček z HZS Teplice k požáru uvedl, že na místě zasahovaly dvě profesionální jednotky hasičů: z Bíliny a Teplic a jedna dobrovolná jednotka z Kostomplat pod Milešovkou. I přes rychlý zásah se ale vozidlo nepodařilo zachránit a plameny zachvátily celý interiér autobusu a jeho motorovou část.

Na místě zasahovali také policisté, kteří odkláněli dopravu přes sousední obce. Příčinu vzniku požáru vyšetřují policisté i hasičský vyšetřovatel.

VIDEOREPORTÁŽ Z POŽÁRU AUTOBUSU:

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací