26. února 2017 Svátek má Dorota

Most - Nové vedení, sídlo i stanovy má politické hnutí Severočeši.cz. Jeho předsedou je Bronislav Schwarz, poslanec a ředitel mostecké městské policie. Severočechy nově najdete v mostecké ulici Jakuba Arbese. Bývalé vedení hnutí se podle nynějšího vyjádření dopustilo porušování stanov či neprůhledného vyvádění peněz z účtu.

Bronislav Schwarz. Foto: Severočeši.czValné hromadě, která se uskutečnila pod notářským dohledem, předcházela kontrola hospodaření a administrativy hnutí. "Hrubé porušování Stanov Hnutí, nepřehlednost, netransparentní vyvádění peněz z účtu, to je jen zlomek pochybení, jichž se bývalé vedení Hnutí dopustilo," zní v tiskovém prohlášení zaslaném naší redakci.

„Severočeši.cz v současné době pracují v Poslanecké sněmově Parlamentu ČR a rovněž v Senátu Parlamentu České republiky. Nemalé úspěchy sklízí obecní i krajští zastupitelé a starostové z řad hnutí Severočeši.cz," říká Bronislav Schwarz.

Prioritou, která je na pořadu dne, jsou pro předsedu komunální volby. „Vůbec nic vám neslibuji. Nic za vás neudělám. Čeká nás hodně společné práce. Zvládnout ji můžeme, jen když budeme držet při sobě, chovat se slušně, spolupracovat a hlavně nekrást," uvedl Bronislav Schwarz.

Od 10. února 2014 funguje Předsednictvo politického hnutí Severočeši.cz v tomto složení:

1) Předseda : Ing. Bronislav Schwarz
2) První místopředseda : Ing. Jiří Zelenka
3) Místopředsedkyně : Bc. Zuzana Jiříková
4) Místopředseda : Ing. Petr Pípal
5) Člen : Ing. Jiří Morštadt
6) Člen : Miroslav Hylák
7) Člen: JUDr. Hana Jeníčková

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.