22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Policisté v Mostě odhalili dva muže a jednu ženu, kteří se měli dopustit drogové trestné činnosti. Podle kriminalistů měl 42letý muž z Mostu, kterého obvinili ze zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přečinu výroby a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu, obstarávat a poskytovat nejméně ve 300 případech drogu pervitin.

Policisté v bytě provedli domovní prohlídku a zajistili předměty, které zřejmě sloužily k výrobě drogy. "V bytě se nacházela i prázdná plata od léků, ze kterých byla droga vyráběna. U zajištěné látky byla provedena orientační zkouška, která byla pozitivní na metamfetamin. Všechny zajištěné věci budou podrobeny odborné expertize," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Muž se jednání dopustil i přesto, že byl loni odsouzen k podmíněnému trestu za stejný delikt. Okresní soud vzal na podnět policie obviněného do vazby. Muž policii uvedl, že věci nejsou jeho, že je našel ten den u popelnice v tašce a shodou okolností pár hodin po nálezu k němu přišla policie.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.