Zprávy z Mostu

MATYLDA 2014: 3.závod dračích lodí StarColor Cup - Den pro celou rodinu s Městskou policií Most

Reklama

Most – Mostecké jezero Matylda se i letos stane dějištěm závodů dračích lodí StarColor Cup, který pořadatelé plánují na 14. června. Jde již o třetí ročník a organizátoři slibují řadu novinek. Mezi novinky bude patřit: soutěž o nejkrásnější dračí příbytek (zázemí), možnost objednat si nástěnný kalendář Vaší dračí posádky na rok 2015, kolekce oblečení a upomínkových předmětů s tématem dračích lodí, možnost objednat si občerstvení od hotelu Payer pro svou posádku přímo do stanu a chybět nebude ani soutěž o nejkrásnějšího bubeníka.

Organizátoři nabízejí rovněž společnostem možnost propagace a skvělou teambuildingovou aktivitu. „V průběhu akce je možné opatřit nástupní mola, informační stánek a další atraktivní místa reklamním bannerem nebo umístit logo společnosti na startovní listiny," říká Martina Poncarová ze společnosti AB STAIN.

StarColor Cup – 3. závod dračích lodí začíná od 9.00 hodin poradou kapitánů, začátek závodů dračích lodí je pak pro veřejnost naplánován na 10.00 hodinu a předpokládaný konec je v 17.00 hodin. Kompletní informace a přihlášky naleznete na stránkách www.starcolor.cz. Termín uzavření závazných přihlášek je do 31.května 2014.

Pojede se v šesti drahách, 200 m a v libovolném složení posádky 20-ti osob + bubeník. „V ceně startovného, které pro firemní posádky činí 12 075 korun a pro korporaci přátel a školní posádky 6 325 korun je zapůjčení dračí lodě s kompletním vybavením (pádlo, kormidlo+kormidelník) pro trénink i vlastní závod, tréninková jízda, vodní záchranná služba a nově jeden kus nástěnného kalendáře na rok 2015 s fotkami vybrané dračí posádky. Foto provede profesionální fotograf Richard Matiášek a zájemci si tak budou moci vybrat ze souboru fotografií ty, které se budou líbit nejvíce," dodává za organizační tým Martina Poncarová.

V rámci sportovního dne závodů dračích lodí na Matyldě se uskuteční v rekreačním areálu vodní nádrže Matylda rovněž V. ročník zábavného odpoledne Den pro celou rodinu, který pořádá Městská policie Most s finanční podporou statutárního města Most. Chybět nebudou ukázky z činnosti mosteckých strážníků, ukázky westernového ježdění a skokového výcviku koní, vlajková show a taneční vystoupení včetně rytířů nebo dobová ukázka klubu vojenské historie.

Především pro nejmenší návštěvníky Matyldy pak budou připraveny po celý den hry a soutěže, projížďky na koních, malování na obličej, skákací hrad, nafukovací skluzavka ale i aquazorbing nebo autíčka Hummer. Zábavné odpoledne pro děti moderuje Vlasta Vébr.

www.starcolor.cz – MATYLDA 2014

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.