Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Archivováno

Most - Šek na 34 340 korun dnes převzala z rukou ředitelky společnosti Benedikt  - OBEX MOST Jitky Sidorové ředitelka Základní školy a Střední školy v ulici Jana Palacha Hana Slapničková. Šlo o dar na pořízení speciální školní tabule a závěsného sedacího vaku pro tělesně postižené děti. Peníze společnost vybrala v rámci sobotního II.plesu na Benediktu na vstupném a tombole.

"Rozhodli jsme se, že výtěžek z plesu věnujeme právě této Základní a Střední škole v Mostě. Rádi bychom, aby se z plesů stala tradiční charitativní akce, která by mohla následně pomáhat potřebným. V tomto případě pro děti s různým druhem postižení," řekla ředitelka společnosti Jitka Sidorová.

Škola neváhala ani na okamžik a rozhodla se pro nákup v pořadí již páté speciální tabule a nákupu závěsného sedacího vaku pro tělesně postiženého školáka. "Každá koruna je pro nás velkým darem. Mimochodem všechny speciální tabule jsme si mohli koupit jen díky štědrosti sponzorů. Tabule má magnetické plochy stejně jako povrch na psaní křídou a na její prostřední část lze připevňovat obrázky a výukový materiál pomocí špendlíků nebo pomocí suchých zipů, což je pro nás a hlavně pro naše děti veliká výhoda, neboť to umožňuje snadnou manipulaci s materiály i dětem s těžkým motorickým postižením," uvedla ředitelka školy Hana Slapničková.

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Most - Šek na 34 340 korun dnes převzala z rukou ředitelky společnosti Benedikt  - OBEX MOST Jitky Sidorové ředitelka Základní školy a Střední školy v ulici Jana Palacha Hana Slapničková. Šlo o dar na pořízení speciální školní tabule a závěsného sedacího vaku pro tělesně postižené děti. Peníze společnost vybrala v rámci sobotního II.plesu na Benediktu na vstupném a tombole. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Rozhodli jsme se, že výtěžek z plesu věnujeme právě této Základní a Střední škole v Mostě. Rádi bychom, aby se z plesů stala tradiční charitativní akce, která by mohla následně pomáhat potřebným. V tomto případě pro děti s různým druhem postižení, řekla ředitelka společnosti Jitka Sidorová. Škola neváhala ani na okamžik a rozhodla se pro nákup v pořadí již páté speciální tabule a nákupu závěsného sedacího vaku pro tělesně postiženého školáka. Každá koruna je pro nás velkým darem. Mimochodem všechny speciální tabule jsme si mohli koupit jen díky štědrosti sponzorů. Tabule má magnetické plochy stejně jako povrch na psaní křídou a na její prostřední část lze připevňovat obrázky a výukový materiál pomocí špendlíků nebo pomocí suchých zipů, což je pro nás a hlavně pro naše děti veliká výhoda, neboť to umožňuje snadnou manipulaci s materiály i dětem s těžkým motorickým postižením, uvedla ředitelka školy Hana Slapničková. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloaka891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addya891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95 = honza.vrany + @; addya891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95 = addya891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95 + seznam + . + cz; var addy_texta891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloaka891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95).innerHTML += +addy_texta891c81462dbb72fd2e6b60a76ad3a95+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×