Zprávy z Mostu

VÍME PRVNÍ: Řidič z Mostecka, který utekl od nehody se měl přihlásit v nemocnici v Litvínově

Reklama

Mostecko - Údajný zraněný řidič z Mostecku, který dnes před patnáctou hodinou havaroval u Vrskmaně na Chomutovsku a z místa nehody posléze utekl, je na světě. Po muži přitom několik hodin pátralo několik policejních hlídek v okolí místa nehody i v přilehlém lesíku. K nehodě došlo na hlavním silničním tahu z Chomutova na Most. Krajská policejní mluvčí Alena Bartošová potvrdila, že totožnost řidiče policisté již znají a muže nalezli.

Z dosud nezjištěných příčin vylétlo osobní vozidlo Alfa Romeo ze silnice a skončilo po několika set metrech jízdy na boku v lesním porostu poblíž obce Vrskmaň na Chomutovsku. Podle krajské policejní mluvčí Aleny Bartošové policisté zakrátko zjistili majitele havarovaného vozu, který ale automobil neřídil. Po řidiči tak policisté usilovně pátrali, neboť nevyloučili, že mohl být v šoku a zraněný.

"Okolnosti celé události i proč motorista z místa nehody utekl je předmětem dalšího vyšetřování policistů," uvedla mluvčí Bartošová s tím, že policisté u muže nezjistili předběžně že by požil alkohol.

 

byl zraněný

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.