26. února 2017 Svátek má Dorota

Mostecko - Přibližně třicetiletého muže, který v úterý odpoledne havaroval s osobním automobilem Alfa Romeo u obce Vrskmaň na Chomutovsku a od nehody utekl, nalezli policisté z mosteckého obvodního oddělení Zahradní u autosalonu pod mosteckým Hněvínem. Zakrvácený muž šel přitom několik kilometrů pěšky. Policisté mu přivolali záchrannou službu, která "neřidiče" převezla do mostecké nemocnice k ošetření.

Krátce po nehodě policisté vypátrali majitelku automobilu, která bydlí v Mostě. Posléze zjistili, že přítel ženy si bez jejího vědomí "vypůjčil" automobil a při cestě z Chomutova do Mostu havaroval. Žena mu pak před policisty zavolala na mobilní telefon a on jí upřesnil, kde se zrovna nachází. Policisté poté vyjeli na jistotu. 

Patrně ve vysoké rychlosti dostal muž za volantem smyk a vylétl z vozovky, několikrát se převrátil přes střechu a skončil s vozem na boku v lesním porostu u obce Vrskmaň.

Muž ještě před příjezdem záchranářů z automobilu vystoupil a odešel. Pěšky poté došel až pod mostecký Hněvín, kde na něj narazila policejní hlídka. "Na základě popisu jsme zahlédli zakrváceného muže. Přiznal se, že je to řidič, který havaroval. Poté jsme mu přivolali záchrannou službu," uvedl mostecký policista z obvodnho oddělení v Zahradní ulici Zdeněk Drexler.

Krajská policejní mluvčí Alena Bartošová k případu vedla, že okolnosti celé události i proč motorista z místa nehody utekl, je předmětem dalšího vyšetřování policistů, kteří u muže nezjistili, že by požil alkohol nebo byl pod vlivem drog.

Podle našeho zjištění ale policisté v autě nalezli čtyři palice usušené marihuany. Celý případ i nadále sledujeme.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.