Zprávy z Mostu

NAPSALI JSTE NÁM: Domov hostil na společenském večeru osm desítek seniorů ze všech zařízení

Reklama

Most - Městská správa sociálních služeb v Mostě uspořádala o víkendu ve společenském sále Domova pro seniory v mostecké Barvířské ulici Společenský večer MSSS v Mostě. Večera se zúčastnilo 80 seniorů ze všech zařízení MSSS v Mostě, vedoucí jednotlivých zařízení a zaměstnanci podílející se na organizaci této akce.

Společenský večer. Foto: MSSS

Návštěvníci obdrželi nejen dárkový balíček obsahující hrnek, čaj a pamětní list, ale také sladké občerstvení – koláčky, které upekli pracovníci kuchyně Domova pro seniory, ul. Barvířská 495 a slané občerstvení – jitrnici, jelítko a tlačenku.

Během večera byl zajištěn bohatý program. Na úvod večera vystoupily dva taneční páry. Dále senioři měli možnost shlédnout šermířské představení a vtipnou scénku seniorů z Penzionu pro seniory, ul. Ke Koupališti 1180. Hlavním programem bylo vystoupení hudební kapely Kladenská heligonka, která seniorům hrála k poslechu a k tanci v průběhu celého večera.

Jako doprovodný program byla připravena výstava fotografií z akce „Šlágr jede za Vámi" konané dne 10. července 2013 v Domově pro seniory, ul. Barvířská 495, poslech Šlágr TV a oblíbených písní seniorů a prodej občerstvení.

Mezi oblíbeným doprovodným programem byla také výherní výstava, ve které senioři mohli vyhrát např. potravinové dárkové koše, jídelní sady, prošívané deky, kosmetické balíčky, ergoterapeutické výrobky nebo potraviny (utopence, vánočky, aspikové dorty, chodské koláče apod.).

Seniorům se společenský večer líbil, důkazem byl zaplněný taneční parket společenského sálu a spokojenost přítomných seniorů.

Poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě společenského večera a také sponzorům, kteří přispěli převážnou část výrobků do výherní výstavy.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Jednašedesátiletého německého řidiče postihl za jízdy náhlý srdeční kolaps. S autem muž vylétl ze silnice, přejel do protisměru a vjel na tramvajové kolejiště poblíž litvínovského dopravního podniku. Bezvládné tělo řidiče vytáhli z havarovaného auta náhodní svědci. Hlídka litvínovských strážníků byla na místě nehody do třiceti vteřin a pomocí  automatického externího defibrilátoru muže úspěšně resuscitovala. 

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

Sport

 • 24. říjen 2016

  Most - Finálový den DRFG Mostecké ligy se odehrál o vínekdu na hřišti mostecké 11. Základní školy. V jeho rámci byly sehrány zápasy o třetí místo a zápas finálový a bylo tak rozhodnuto o letošních medailistech mosteckého malého fotbalu.

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.