Zprávy z Mostu

Třikrát a dost pro nenapravitelného Mostečana

Reklama

Mostecko - Soud poslal nenapravitelného 36letého Mostečana za opakované krádeže do vazby. Vyšetřovatel podal státním zástupci podnět na vazební stíhání zloděje s ohledem na pokračující trestnou činnost obviněného. Okresní soud v Mostě vazbu na obviněného uvalil. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Vrzání kolečka lapku prozradilo

Krádeže měl zřejmě v oblibě 36letý muž z Mostu. Ve čtvrtek odpoledne na okraji Mostu v zahradní kolonii překonal oplocení zahrádky a na pozemku odcizil stavební kolečko a válec na trávu. Válec naložil na kolečko a poté s ním jel do nejbližší výkupny železa. Kolečko vrzalo a vzbudilo pozornost náhodných svědků, kteří zavolali policii. Ta muže přistihla u výkupny, kde neuspěl, neboť majitel měl podezření a odcizené věci nevykoupil. Policie Mostečanovi sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Lup byl zajištěn a vrácen zpět poškozenému majiteli zahrádky.

 

Muž odcizil čtyři páry dámských bot, prodat je nestačil

Už v pátek muž opět kradl. Zamířil do obchodu s obuví. Využil nestřeženého okamžiku a do batohu, který měl s sebou, ukryl čtyři páry dámských bot. Poté utekl. Měl ale i tentokrát smůlu. Byl spatřen náhodnými svědky a policie ho následně přistihla ve městě. Boty, které chtěl prodat, měl stále v ruksaku. Policie mu sdělila opět podezření ze spáchání přečinu krádeže.

 

S margotkami v kapse skončil na policii, nyní je už ve vazební věznici

Poslední krádeže se měl 36letý Mostečan dopustit v neděli. Zavítal nakupovat do mosteckého supermarketu, ale platit nemínil. Do kapsy si ukryl různé sladkosti a prodejnu hodlal opustit. I když změnil obchod, ani tam neunikl bedlivé pozornosti ostrahy. Podezřelý byl zadržen a předán policii. Ta muže, který byl již v minulosti trestán, obvinila a umístila ho v policejní cele. 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 • 22. říjen 2016

  Litvínovsko - Hned dvakrát zaměstnal během pár hodin litvínovské strážníky a především pak záchranáře devětadvacetiletý muž z Litvínova. Po skoku z okna svého bytu ve druhém patře skončil v těžkém zranění na traumatologii ústecké nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.