23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Mostecko - Soud poslal nenapravitelného 36letého Mostečana za opakované krádeže do vazby. Vyšetřovatel podal státním zástupci podnět na vazební stíhání zloděje s ohledem na pokračující trestnou činnost obviněného. Okresní soud v Mostě vazbu na obviněného uvalil. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Vrzání kolečka lapku prozradilo

Krádeže měl zřejmě v oblibě 36letý muž z Mostu. Ve čtvrtek odpoledne na okraji Mostu v zahradní kolonii překonal oplocení zahrádky a na pozemku odcizil stavební kolečko a válec na trávu. Válec naložil na kolečko a poté s ním jel do nejbližší výkupny železa. Kolečko vrzalo a vzbudilo pozornost náhodných svědků, kteří zavolali policii. Ta muže přistihla u výkupny, kde neuspěl, neboť majitel měl podezření a odcizené věci nevykoupil. Policie Mostečanovi sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Lup byl zajištěn a vrácen zpět poškozenému majiteli zahrádky.

 

Muž odcizil čtyři páry dámských bot, prodat je nestačil

Už v pátek muž opět kradl. Zamířil do obchodu s obuví. Využil nestřeženého okamžiku a do batohu, který měl s sebou, ukryl čtyři páry dámských bot. Poté utekl. Měl ale i tentokrát smůlu. Byl spatřen náhodnými svědky a policie ho následně přistihla ve městě. Boty, které chtěl prodat, měl stále v ruksaku. Policie mu sdělila opět podezření ze spáchání přečinu krádeže.

 

S margotkami v kapse skončil na policii, nyní je už ve vazební věznici

Poslední krádeže se měl 36letý Mostečan dopustit v neděli. Zavítal nakupovat do mosteckého supermarketu, ale platit nemínil. Do kapsy si ukryl různé sladkosti a prodejnu hodlal opustit. I když změnil obchod, ani tam neunikl bedlivé pozornosti ostrahy. Podezřelý byl zadržen a předán policii. Ta muže, který byl již v minulosti trestán, obvinila a umístila ho v policejní cele. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.