23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Blíží se nezvratný konec mosteckého hokeje? Vedení klubu totiž neví jestli se hráčům podaří vůbec dohrát letošní sezónu. Katastrofální výsledky mosteckých hokejistů se již podepisují nejen na návštěvnosti domácích zápasů, ale klub se špatnými výsledky opouštějí už i sponzoři! 

 

Potvrzuje to ostatně i šéf klubu Valerij Korol. "Po včerejším katastrofálním výkonu nám odřekli spolupráci na další sezónu hned čtyři sponzoři. Nemáme vůči hráčům momentálně žádné dluhy, ale přesto nevím, jestli se nám podaří sezónu vůbec dohrát. Jestli hráči hrát nechtějí, tak nemá smysl si dál dělat ostudu takovými výkony, jaký ve středu v zápase proti Kadani předvedli," říká Korol. Odmítá tak tvrzení některých hráčů, že jim dluží na výplatách.

Trenéra mosteckých hokejistů Václava Baďoučka prohra mrzí. "Samozřejmě, že mě mrzí, že jsme ve středu prohráli, ale ještě více potom skutečnost, že poté, co jsme odehráli dobré utkání v Budějovicích, tak jsme nyní propadli. V utkání s Kadaní jsme byli konkurence schopní akorát v první třetině. Sice jsme jí prohráli 0:2, ale měli jsme za stavu 0:0 šance jít do vedení. Od třetí branky jsme na hřišti přestali existovat. Nedokážeme prostě zopakovat solidní výkony vícekrát po sobě, to musíme hráče naučit. Nemůžou si myslet, že až přijde baráž, tak teprve začnou hrát," říká trenér Mostu Baďouček.

"Možná mosteckým hráčům schází dostatečná motivace do bojů v play out, ale po takovém výkonu, jaký nyní předvedli, vyženou i ty poslední věrné diváky, kteří ještě v Mostě na hokej chodí," říká Jiří Rybář, který mediálně zastupuje klub a ze všech domácách zápasů přináši reportáže na serveru onlajny.com.

Ve středu totiž na mostecký zimní stadion dorazilo na zápas s Kadaní už jen 76 platících diváků.

V prvoligové tabulce se hokejisté Mostu drží na posledním, tedy 14.místě s 36 body.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.