20. února 2017 Svátek má Oldřich

Obrnice - Obrovskou smůlu měla řidička z Chomutovska, která u Liběšic po smyku havarovala a skončila v příkopu. Auto tam ponechala, protože nešlo nastartovat a jela stopem pro pomoc. Zapomněla však v zapalování klíčky. Odstaveného vozidla si všimli dva muži, kteří projížděli kolem. Vůz chtěli nastartovat, nakonec ho pomocí lana vytáhli z příkopu a jízdou z kopce motor naskočil.

O případu dnes informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že zloději automobil přivezli do jedné obce na Mostecku. "Když se řidička posléze na místo vrátila, svůj vůz už nenašla. Informovala o tom policii. Ta prováděla šetření v přilehlých obcích. V jedné z nich objevila hledané vozidla značky Suzuki, které mělo již namontovanou jinou registrační značku," uvedla mluvčí mostecké policie Světláková. 

Policisté z Obrnic odcizený vůz zabavili a vrátili ho zpět majitelce. Oba muži ve věku 23 let nyní čelí obvinění z přečinu krádeže a ten, který odcizený vůz řídil, je obviněn i z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, neboť má zákaz řízení. Obvinění jsou stíháni na svobodě.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.