Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Bečov – Až za použití varovných výstřelů se podařilo mosteckým policistům dopadnout v okolí počeradské elektrárny dva muže z Teplicka, kteří krátce předtím odcizili v Teplicích dodávku Renault Trafic a odjeli s ní na Mostecko. U Bečova dvojice v kradeném autě nezastavila policejní hlídce při běžné silniční kontrole a tím začala riskantní honička, při které padlo i několik výstřelů ze služebních zbraní policistů. Celou událost dnes potvrdila krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Podle našich informací devětadvacetiletý ujíždějící řidič z Hostomic, který byl pod vlivem drog a navíc po něm bylo vyhlášeno celostátní pátrání, posléze s dodávkou havaroval do křoví. Oba muži se dali poté na útěk. Čtyřiatřicetiletý spolujezdec z Bíliny dokonce přeskočil plot počeradské elektrárny, kde se chtěl ukrýt. Posléze byl policisty zadržen.

Policistům se zakrátko podařilo dopadnout i samotného řidiče. Vedle dopravních policistů se na dopadení nebezpečného piráta silnic podíleli i policisté z mostecké hlídkové služby. Celý případ si převzali policisté z Teplic.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací