Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Archivováno

Most - V Mostě skončil mezinárodní hokejový turnaj Easter Cup 2013. Základní skupinu vyhráli HC Draci Bílina a postoupili do čtvrtfinále. Zde se jim do cesty k bojím o medaile postavil celek HC Most. Draci svého soupeře porazili 6:0. Ale...

Po utkání se bohužel pro Draky začali dít věci. Po protestech HC Most, kteří upozornili na neoprávněný start staršího hráče v dresu HC Draci Bílina, byl výsledek zápasu kontumován a z postupu do semifinále se radoval Most.

Více prozradí rozhovor s prezidentem HC Draci Bílina René Štěpánkem.

Můžete prozradit proč byl čtvrtfinálový zápas s Mostem kontumačně změněn a Draci i když sportovně vyhráli 6:0 do semifinále nepostoupili?
Utkání bylo kontumačně změněno z důvodu, že do utkání nastoupil v našem dresu jeden hráč starší o tři měsíce, než povolují regule turnaje.

Proč ten hráč do utkání nastoupil?
Náš oddíl hrál současně s Easter Cupem i turnaj v Roudnici nad Labem. Proto jsme už předem signalizovali, že nemůžeme naplnit soupisku pro Easter Cup a náš tým bude doplněný. O všem věděl manažer turnaje i náš manažer mládeže. Všem nám bylo přislíbeno, že se nic neděje.  Bohužel opak se ukázal pravdou...

Po kontumační úpravě čtvrtfinále s Mostem Vás čekal zápas ve skupině o 5. - 8. místo. A bohužel znovu se situace opakovala.
Ano, bohužel. Zápas s Plzní, který jsme na ledě v Mostě vyhráli 6:2, také skončil kontumací. Zde musím prozradit, že i přesto, že jsem byl ve spojení s manažerem celého mezinárodního turnaje a vznikla zcela jasná dohoda o tom, že zápas můžeme v tomto složení odehrát, tak se bohužel znovu stalo, že došlo ke kontumaci střetnutí. Bylo zde zcela jasné nedodržení slova ze strany pořadatele.

K poslednímu utkání na turnaji mužstvo HC Draci Bílina už nenastoupilo. Proč?
Po dohodě s trenéry, rodiči, ale i samozřejmě s hráči, jsme se rozhodli nepokračovat v turnaji.

Co si o tomto způsobu řízení turnaje myslíte?
Oddíl HC Draci Bílina byl vždy tolerantní k ostatním týmům, nikdy jsme žádné protesty nepodávali a jsme velice smutní, že se spolu pořadatelský oddíl takto zachoval. Našemu oddílu vždy šlo o to, aby si děti na ledě zahrály. Musím  každopádně poděkovat všem hráčům za výbornou reprezentaci oddílu a města Bíliny. Děkuji i trenérům a všem rodičům, kteří vytvářeli spolu s fanoušky výbornou atmosféru a naše hráče podporovali jak na ledové ploše, tak mimo ní. Reprezentanti oddílu HC Draci Bílina na Easter Cupu jsou pro mne morálními vítězi celého turnaje.

 

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Most - V Mostě skončil mezinárodní hokejový turnaj Easter Cup 2013. Základní skupinu vyhráli HC Draci Bílina a postoupili do čtvrtfinále. Zde se jim do cesty k bojím o medaile postavil celek HC Most. Draci svého soupeře porazili 6:0. Ale... (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Po utkání se bohužel pro Draky začali dít věci. Po protestech HC Most, kteří upozornili na neoprávněný start staršího hráče v dresu HC Draci Bílina, byl výsledek zápasu kontumován a z postupu do semifinále se radoval Most. Více prozradí rozhovor s prezidentem HC Draci Bílina René Štěpánkem. Můžete prozradit proč byl čtvrtfinálový zápas s Mostem kontumačně změněn a Draci i když sportovně vyhráli 6:0 do semifinále nepostoupili?Utkání bylo kontumačně změněno z důvodu, že do utkání nastoupil v našem dresu jeden hráč starší o tři měsíce, než povolují regule turnaje. Proč ten hráč do utkání nastoupil?Náš oddíl hrál současně s Easter Cupem i turnaj v Roudnici nad Labem. Proto jsme už předem signalizovali, že nemůžeme naplnit soupisku pro Easter Cup a náš tým bude doplněný. O všem věděl manažer turnaje i náš manažer mládeže. Všem nám bylo přislíbeno, že se nic neděje.  Bohužel opak se ukázal pravdou... Po kontumační úpravě čtvrtfinále s Mostem Vás čekal zápas ve skupině o 5. - 8. místo. A bohužel znovu se situace opakovala.Ano, bohužel. Zápas s Plzní, který jsme na ledě v Mostě vyhráli 6:2, také skončil kontumací. Zde musím prozradit, že i přesto, že jsem byl ve spojení s manažerem celého mezinárodního turnaje a vznikla zcela jasná dohoda o tom, že zápas můžeme v tomto složení odehrát, tak se bohužel znovu stalo, že došlo ke kontumaci střetnutí. Bylo zde zcela jasné nedodržení slova ze strany pořadatele. K poslednímu utkání na turnaji mužstvo HC Draci Bílina už nenastoupilo. Proč?Po dohodě s trenéry, rodiči, ale i samozřejmě s hráči, jsme se rozhodli nepokračovat v turnaji. Co si o tomto způsobu řízení turnaje myslíte?Oddíl HC Draci Bílina byl vždy tolerantní k ostatním týmům, nikdy jsme žádné protesty nepodávali a jsme velice smutní, že se spolu pořadatelský oddíl takto zachoval. Našemu oddílu vždy šlo o to, aby si děti na ledě zahrály. Musím  každopádně poděkovat všem hráčům za výbornou reprezentaci oddílu a města Bíliny. Děkuji i trenérům a všem rodičům, kteří vytvářeli spolu s fanoušky výbornou atmosféru a naše hráče podporovali jak na ledové ploše, tak mimo ní. Reprezentanti oddílu HC Draci Bílina na Easter Cupu jsou pro mne morálními vítězi celého turnaje.   var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d = oldrich.hajek + @; addyb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d = addyb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d + e-mostecko + . + cz; var addy_textb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloakb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d).innerHTML += +addy_textb750a5b42e8a334c4aab95586da2300d+; Více od autoraDo baru šel muž krást, protože měl prý hladNa disko přišel o mobil za 18 tisíc, kapsář mu ho ukradl z uzavřené kapsyUhelnou elektrárnu Počerady zatím uhlobaron Pavel Tykač nezíská. Proti prodeji ostře vystoupili ekologovéMOSTECKÉ PARKY OBRAZEM: Hrabák, místo, kde trénují řidiči a kde zapomenete, že jste ve městěOpilec budil sousedy. Nechtěl, aby vyhazovali odpadky GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×