24. února 2017 Svátek má Matěj

Most/Praha - Populární moderátor Vlasta Vébr z Mostu od dubna rozjíždí internetové vysílání Radia Go - Pohoda na druhou na svých zbrusu nových stránkách www.radiogo.cz Půjde převážně o hudební rádio, na kterém ale chybět nebudou ani aktuální témata nebo pořady s hosty. Zkušební vysílání zahájí Vlasta Vébr od dubna.

"Internetové rádio připravuji spou s hudebním dramaturgem Matějem Quardou a IT specialistou Petrem Simmem, který se bude starat o technickou stránku vysílání. Hrát bychom chtěli především hudbu z 80. a 90. let a to jak českou, tak i zahraniční. Chybět nebude ani mluvené slovo a do pořadů bychom si rádi zvali zajímavé hosty, se kterými bychom si povídali na aktuální témata," říká moderátor Vlasta Vébr o novém internetovém rozhlasovém projektu.

Díky internetu a především sociálních sítí bude Radio Go - Pohoda nadruhou interaktivní médium, které bude mít ke svým posluchačům nejblíže. Od dubna tak ve zkušebním vysílání promluví k posluchačům i osobnosti především z českého hudebního a kulturního světa.

Redakce www.e-mostecko.cz je jedním z hlavních mediálních partnerů nově vznikajícího internetového rádia GO.

VIDEOPOZVÁNKA VLASTY VÉBRA NA RADIO GO:

http://www.youtube.com/watch?v=BQ6XKgBFE7o&feature=youtu.be

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.