23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most, Chomutov - Na psychiatrickém oddělení mostecké nemocnice skončil devatenáctiletý muž, který měl v Chomutově v Dřínovské ulici napadat svoji přítelkyni. Mladík se pořezal nožem, se stejnou zbraní chtěl také napadnout strážníky.

Nožem se mladík nejdříve pořezal, potom s ním zaútočil na strážníky. Skončil na psychiatrii. Ilustrační foto: Stockvault.net

Hlídka chomutovských městských policistů, která do bytu přiijela, začala situaci okamžitě řešit. Strážníci museli použít hmaty a chvaty. "Mladík na protest před hlídkou popadl nůž a pořezal se na levé ruce. Na rukou mu pak ještě cvakla pouta. Muž se uklidnil, ale i přesto odmítl ošetření od rychlé záchranné služby. Protože mladík již byl klidný a nikdo nechtěl nic dále hlásit, hlídka z bytu odešla," uvedl v úterý k pondělnímu incidentu Vladimír Valenta, tiskový pracovník chomutovské městské policie.

Tím ale vše neskončilo. V tu chvíli se v mladíkovi cosi odehrálo, vyběhl na balkon a chtěl se opět pořezat. "Toto gesto mu asi nepostačilo a vyběhl za strážníky a chtěl je s nožem v ruce napadnout. Neměl ale šanci cokoli udělat, protože byl v mžiku zpacifikován," dodal Vladimír Valenta.

Případ si pak převzala přivolaná Policie ČR a záchranka odvezla "pacienta" na psychiatrii do Mostu.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.