Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Archivováno

Most/Ústí nad Labem - Neuvěřitelný hyenismus, vztek i bezmoc pocítili na vlastní kůži profesionální drážní hasiči z Ústí nad Labem. Zatímco zasahovali a pomáhali ostatním, jejich stanici navštívili nenechavci a ze šaten zasahujících hasičů doslova odnesli vše co jim přišlo pod zlodějskou ruku. Zaměřili se přitom hlavně na osobní věci profesionálů. Hasičům tak zmizely osobní věci, doklady, peněženky ale i soukromé oblečení.

O neskutečné drzosti zlodějů redakci informoval jeden z profesionálních drážních hasičů Jiří Chalaš s tím, že ke krádeži došlo ve čtvrtek 6.března večer v době, kdy sloužila směna A. Zloději přitom do stanice vlezli oknem.  

"Naše jednotka vyjela večer na zásah a mezitím nám někdo kompletně vykradl šatnu. Pomáhat a chránit, ubližovat a krást, jsou to opravdu hyeny, nemám slov," píše na sociální síti jeden z okradených drážních hasičů Miroslav Bozáň s tím, že někteří okradení pak museli domů odejít v uniformách, neboť to bylo jediné, co zasahujícím hasičům po "návštěvě" zlodějů zbylo.

"Chtěl bych touto cestou poděkovat romským spoluobčanům z Trmic, kteří navštívili naší požární stanici HZS SŽDC a odnesli si nepotřebné věci, jako jsou peněženky a ledvinky s doklady, kreditkami, stravenkami a hotovostí, boty bundy a oblečení, notebook a jiné věci. Navštívili nás oknem v šatně v době, kdy jsme byli na zásahu. Všichni poškození hasiči moc děkujeme," vzkazuje zlodějům drážní hasič.

 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Most/Ústí nad Labem - Neuvěřitelný hyenismus, vztek i bezmoc pocítili na vlastní kůži profesionální drážní hasiči z Ústí nad Labem. Zatímco zasahovali a pomáhali ostatním, jejich stanici navštívili nenechavci a ze šaten zasahujících hasičů doslova odnesli vše co jim přišlo pod zlodějskou ruku. Zaměřili se přitom hlavně na osobní věci profesionálů. Hasičům tak zmizely osobní věci, doklady, peněženky ale i soukromé oblečení. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); O neskutečné drzosti zlodějů redakci informoval jeden z profesionálních drážních hasičů Jiří Chalaš s tím, že ke krádeži došlo ve čtvrtek 6.března večer v době, kdy sloužila směna A. Zloději přitom do stanice vlezli oknem.   Naše jednotka vyjela večer na zásah a mezitím nám někdo kompletně vykradl šatnu. Pomáhat a chránit, ubližovat a krást, jsou to opravdu hyeny, nemám slov, píše na sociální síti jeden z okradených drážních hasičů Miroslav Bozáň s tím, že někteří okradení pak museli domů odejít v uniformách, neboť to bylo jediné, co zasahujícím hasičům po návštěvě zlodějů zbylo. Chtěl bych touto cestou poděkovat romským spoluobčanům z Trmic, kteří navštívili naší požární stanici HZS SŽDC a odnesli si nepotřebné věci, jako jsou peněženky a ledvinky s doklady, kreditkami, stravenkami a hotovostí, boty bundy a oblečení, notebook a jiné věci. Navštívili nás oknem v šatně v době, kdy jsme byli na zásahu. Všichni poškození hasiči moc děkujeme, vzkazuje zlodějům drážní hasič.   var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c = honza.vrany + @; addy1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c = addy1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c + seznam + . + cz; var addy_text1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c).innerHTML += +addy_text1b211e9c96b876fb1ebc1d17c2364a6c+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×