Zprávy z Mostu

VIDEO: Zpěvačka Helena Vondráčková dnes zavítala do redakce Mosteckého deníku

Reklama

Most - Populární zpěvačka Helena Vondráčková dnes po celý den doplnila redakční tým Mosteckého deníku a stala se na pár hodin regionální "žurnalistkou," když mohla nahlédnout jak se dělají noviny. Do mostecké redakce deníku přijela usměvavá Helena Vondráčková se svým manažerem a manželem v jedné osobě Martinem Michalem, a to především na pozvání inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olgy Markuzziové.

Zpěvačka Helena Vondráčková v doprovodu hudebního producenta Zdeňka Jansy se s redakčním týmem vydala nejprve na mostecký hipodrom a posléze si prohlédla redakci deníku a zajímala se jak se vyrábějí zprávy.

Šéfredaktor Mosteckého deníku Oldřich Hájek populární zpěvačku seznámil nejen s chodem redakce, ale řeč se vedla i kolem bulváru, který Heleně s manželem Martinem nedá už několik let spát. Odpolední oběd se poté uskutečnil ve stylové restauraci Archa, kde Helena sršila vtipem i šarmem. Ještě předtím stihla krátky rozhovor s moderátorem Vlastou Vébrem.

Zpěvačku nejvíce zaujal živý čtyřnohý maskot redakce Moris, který se pak od Heleny nehnul ani na krok. Návštěvu na Mostecku s redakcí deníku pak Helena Vondráčková zakončila mezi dětmi v mosteckém Dětském domově Mosťáček. Tam na zpěvačku čekaly všetečné dotazy dětí, autogramiáda a závěrem došlo i na krátké společné zpívání. 

Reportéři zpravodajského portálu e-mostecko.cz, který je mediálním partnerem Mosteckého deníku, byli po celou dobu návštěvy Heleně Vondráčkové v patách. Na rozsáhlou reportáž z návštěvy Heleny v deníku se mohou čtenáři těšit na pondělní vydání Mosteckého deníku.

VIDEOSESTŘIH Z NÁVŠTĚVY HELENY VONDRÁČKOVÉ:

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.