Zprávy z Mostu

SPORT: Černí andělé se chystají na semifinále Challenge Cupu

Reklama

Most - Házenkářky DHK Baník Most se připravují na odvetné semifinále Challenge Cupu proti tureckému mužstvu Üsküdar B. S. K. a to už tuto sobotu.

V prvním utkání Černí andělé prohráli o čtyři branky poměrem 31:27 a do domácí odvety si tak přivezli slibný výsledek. Andílci v odvetném utkání spoléhají nejen na sebe, ale také na velkou podporu domácího publika, které jistě vyprodá mosteckou sportovní halu. A DHK Baník Most prostřednictvím svých facebookových stránek burcuje fanoušky 

"Na základě impulsu našeho skvělého fanklubu vyhlašujeme na sobotní odvetné semifinálové utkání ČERNO-ORANŽOVÉ PEKLO! Aneb - chystáte se do haly, povzbudit nás v boji o postup do finále? Doražte v černém (oranžovém triku nebo svetru)... Vytvořme pořádnou pekelnou atmosféru a zatopme Turkyním pořádně pod kotlem! Těšíme se na vás!! ,,

Odvetné utkání evropského poháru začíná v sobotu od 19.00 hod. ve sportovní hale v Mostě a portál e-mostecko.cz chystá z utkání videoreportáž!!! Budete tam také??

3 otázky pro hráčku DHK Baník Most Petru Beňuškovou

Blíží se odvetné semifinále Challenge Cupu proti tureckému týmu B.S.K. Üsküdar, jakým způsobem se na semifinále připravujete ?

Příprava na odvetné semifinále probíhá stejně jako před každým jiným zápasem. První duel nám odhalil silné ale též slabší stránky soupeře, které jsme si na taktické poradě připomenuli. Ted´ se už budeme plně soustředit jen na naši hru a svůj vlastní výkon. Věřím, že splnění taktických pokynů bude dostatečným receptem na úspěch

Co je třeba změnit oproti prvnímu utkání v Turecku, aby jste byli úspěšní?

Turkyně nám nedali nic zadarmo a my máme jedinečnou příležitost jim to vrátit. To však musíme navázat na výkony z posledních interligových střetnutí, ve kterých úspěch pramenil hlavně z dobře zabezpečené obrany a v kvalitní přechodové fáze. Nebude to vůbec jednoduché, ale věřím, že za pomoci našich skvělých fanoušků to zvládneme a postoupíme!

Mostecká hala bude jistě vyprodaná, co by jste fanouškům vzkázala?

Že opět spoléháme na jejich podporu. Domácí zápasy jsou pro nás obrovským zážitkem, atmosféra kterou vytvářejí nám dodává potřebnou sílu a že díky našim fanouškům jsme se dostali tak daleko. A za to jim patří VELKÉ DÍK!!! (dt)

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.