24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Házenkářky DHK Baník Most se připravují na odvetné semifinále Challenge Cupu proti tureckému mužstvu Üsküdar B. S. K. a to už tuto sobotu.

V prvním utkání Černí andělé prohráli o čtyři branky poměrem 31:27 a do domácí odvety si tak přivezli slibný výsledek. Andílci v odvetném utkání spoléhají nejen na sebe, ale také na velkou podporu domácího publika, které jistě vyprodá mosteckou sportovní halu. A DHK Baník Most prostřednictvím svých facebookových stránek burcuje fanoušky 

"Na základě impulsu našeho skvělého fanklubu vyhlašujeme na sobotní odvetné semifinálové utkání ČERNO-ORANŽOVÉ PEKLO! Aneb - chystáte se do haly, povzbudit nás v boji o postup do finále? Doražte v černém (oranžovém triku nebo svetru)... Vytvořme pořádnou pekelnou atmosféru a zatopme Turkyním pořádně pod kotlem! Těšíme se na vás!! ,,

Odvetné utkání evropského poháru začíná v sobotu od 19.00 hod. ve sportovní hale v Mostě a portál e-mostecko.cz chystá z utkání videoreportáž!!! Budete tam také??

3 otázky pro hráčku DHK Baník Most Petru Beňuškovou

Blíží se odvetné semifinále Challenge Cupu proti tureckému týmu B.S.K. Üsküdar, jakým způsobem se na semifinále připravujete ?

Příprava na odvetné semifinále probíhá stejně jako před každým jiným zápasem. První duel nám odhalil silné ale též slabší stránky soupeře, které jsme si na taktické poradě připomenuli. Ted´ se už budeme plně soustředit jen na naši hru a svůj vlastní výkon. Věřím, že splnění taktických pokynů bude dostatečným receptem na úspěch

Co je třeba změnit oproti prvnímu utkání v Turecku, aby jste byli úspěšní?

Turkyně nám nedali nic zadarmo a my máme jedinečnou příležitost jim to vrátit. To však musíme navázat na výkony z posledních interligových střetnutí, ve kterých úspěch pramenil hlavně z dobře zabezpečené obrany a v kvalitní přechodové fáze. Nebude to vůbec jednoduché, ale věřím, že za pomoci našich skvělých fanoušků to zvládneme a postoupíme!

Mostecká hala bude jistě vyprodaná, co by jste fanouškům vzkázala?

Že opět spoléháme na jejich podporu. Domácí zápasy jsou pro nás obrovským zážitkem, atmosféra kterou vytvářejí nám dodává potřebnou sílu a že díky našim fanouškům jsme se dostali tak daleko. A za to jim patří VELKÉ DÍK!!! (dt)

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.