Zprávy z Mostu

Hanka Zagorová si na koncert do Mostu pozvala Petra Rezka

Reklama

Most - Populární zpěvačka Hanka Zagorová dnes v podvečer vyprodala mosteckou sportovní halu. Dlouho očekávaný a na třikrát přeložený koncert kvůli zranění české Slavice si tentokrát nenechalo ujít přes 1 400 platících návštěvníků všech generací. Hana Zagorová si do Mostu pozvala jako hosta skvělého optimistu a svého hudebního parťáka Petra Rezka. A dobře udělala.

Hanka Zagorová s Petrem Rezkem v mostecké hale. Foto: Jan Vraný

Jedna z největších hvězd české populární hudby, devítinásobná zlatá slavice Hanka Zagorová začala zpívat v roce 1963 a její první singl s písničkou Prý jsem zhýralá vyšel v roce 1968. Do varu a tance dostala Hanka i mostecké publikum, když zpívala své největší hity. Na svém hudebním kontě má přes 800 písniček. 

Několik nezapomenutelných písní pak Hanka Zagorová za obrovského aplausu publika zpívala i s Petrem Rezkem, šlo například o Duhovou vílu nebo Ta pusa je tvá. Některé písně, které ve sportovní hale dnes zazněly přitom Slavice nazpívala před více než 45 lety a to, jak sama Hanka vzkázala přítomným divákům, mnozí z nich ještě nebyli ani na světě. 

Přesto si celá hala většinu písniček zpívala spolu s Hankou. Zpěvačku do Mostu přivezlo oddělení Produkce akcí mostecké tiskárny Raprint, které koncert v mostecké sportovní hale pořádalo. 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.