24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Mrtvolu muže našla ve středu hlídka mostecké městské policie po telefonickém upozornění v ulici L. Štúra. Tělo leželo v kanálové vpusti, ven byly vidět jen nohy. Co se stalo, zjišťuje nyní policie. Strážníci o případu informovali dnes.

Vloni vyjížděli mostečtí strážníci rovněž k muži, kterému z kanálu koukaly jen nohy. Tehdy šlo o zloděje a událost přežil. Foto: MP MostPo oznámení o nehybném člověku na linku 156 byla na místo okamžitě vyslána hlídka městské policie. "Strážníci zjistili, že muž nevykazuje známky života, proto zajistili místo proti vstupu nepovolaných osob a přivolali hlídku Policie ČR, která si událost převzala," informovala ve čtvrtek dopoledne mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová.

Podle policistů soudní lékař na místě nezjistil cizí zavinění.

Mohlo tak jít o bezdomovce, který hledal teplý úkryt.

Před rokem mostečtí strážníci vyjížděli rovněž k muži, kterému z kanálu koukaly pouze nohy. Tehdy šlo o zloděje. Muž se do kanálu nakláněl pro železný šrot tak hluboko, že do díry zapadl a byly mu vidět jen nohy. Strážníci muže chytili za nohy a z díry vysvobodili. Vzhledem k tomu, že se pachatel ze své zkušenosti dostatečně vytrestal, dostal od strážníků napomenutí a byl z místa vykázán.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.