26. února 2017 Svátek má Dorota

Most - Srdíčka a čtyřlístky mohou pomoci nemocným dětem. Jejich koupí přispějete na nákup zdravotních a kompenzačních pomůcek, speciální výživy či rehabilitačních a ozdravných pobytů. Pořídit si je můžete až do 28. března v mostecké ulici J. Ševčíka 709/868, kde je na výloze viditelně označený prodej předmětů na pomoc nemocným dětem - neboli srdíčkový den.

Pokud tak nepotkáte nikoho se srdíčky na ulici, můžete zajít do kamenné prodejny. Přišla nám nabídka z nadace Život dětem, že se můžeme zapojit do Srdíčkového dne. Bohužel zde v Mostě se do akce zapojila jen jedna škola, která bude dopoledne chodit po městě a prodávat srdíčka a čtyřlístky na pomoc nemocným dětem. Proto jsme se rozhodli, že přiložíme ruku k dílu a pomůžeme. Vzhledem k tomu, že v době kdy děti ze školy budou prodávat předměty, je většina lidí v práci, rádi bychom udělali "výdejové/prodejní místo" u nás na firmě," vysvětluje Mostečanka Jana Pivničková.

"Lidé, kteří nestihli přispět na nemocné děti v dopoledních hodinách, mohou přispět u nás," dodává. Srdíčko pořídíte za dvacetikorunu a reflexní čtyřlístek za 35 korun.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.