Zprávy z Mostu

Policie opakovaně dohlíží na pořádek v okolí diskotéky

Reklama

Most - Mostecká policie reagovala na časté projevy výtržností, jízdy řidičů pod vlivem alkoholu a návykových látek, na podezření z prodeje návykových látek a následně jejich užívání i stížnosti obyvatel Mostu v blízkosti restauračního zařízení Neprakta klub na rušení veřejného pořádku. V této lokalitě provádí časté kontroly a přijala k tomu opatření.

"Již od února policejní hlídky do této oblasti zajíždí zejména v noční době a v čase pořádání diskoték. Hlavním cílem těchto opatření je eliminace nárůstu rušení veřejného pořádku v noci, prevence pouliční kriminality, zvýšené kontroly řidičů. Dalším nezanedbatelným úkolem je snížit počty krádeží vloupáním do motorových vozidel a omezit další kriminalitu," vysvětluje mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Policie se zaměřuje i na kontroly osob a motorových vozidel, kdy prověřuje, zda nejde o osoby a vozy, po kterých pátrá. Kontroly neprobíhají jen v přímém sousedství diskotéky ale i v okolních ulicích a sídlištích. Další akce proběhla tento víkend.

"Policisté z hlídkové služby, obvodního oddělení a dopravního inspektorátu zkontrolovali během šesti hodin tři desítky osob a kolem 20 motorových vozidel. Zjistili jeden trestný čin a dva přestupky na úseku ochrany před alkoholismem," dodala policistka Světláková.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.