Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára
Archivováno

 Litvínovsko - Hned tři zaparkovaná vozidla vykradl během jednoho večera čtyřicetiletý muž z Litvínova. Okresní soud v Mostě poslal zloděje do vazební věznice. V Hamru se vloupal do zaparkovaných aut. V ulici Mládežnická vnikl za použití násilí do vozů značky Ford a Seat. Z aut odcizil displej, doklady, navigaci, CD disky. Do třetice v ulici Přátelství překonal zámek u zaparkovaného automobilu tovární značky VW Golf. O případu dnes informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Kolem čtvrté hodiny ranní muž zrovna seděl uvnitř a odmontovával autorádio z palubní desky, když ho překvapila policejní hlídka. Muž vzápětí skončil na policejním oddělení v Hamru.

"Policie u něj našla další věci pocházející z předešlých vloupání do vozů. Krádežemi a poškozením aut zanechal motoristům škody vyšší než 16 tisíc korun. Kradl už v minulosti a byl potrestán nepodmíněným trestem odnětí svobody. Z věznice se vrátil v prosinci," podotkla policistka. 

Vyšetřovatel recidivistu obvinil z přečinu krádeže a poškození cizí věci a navrhl vazební stíhání, což soud akceptoval.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací