Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Most - České reprezentantky házené dnes přijel do mostecké sportovní haly podpořit v mezinárodním utání s Černou Horou také český ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek.  Bohužel Česká republika nakonec podlehla Černé Hoře o jednu branku! Hráčky Černé Hory si dokázaly v závěrečných minutách vypracovat až čtyřbrankový náskok, který se jim podařilo udržet a z České republiky si tak odvážejí 2 body do kvalifikační tabulky. Česká republika vs. Černá Hora 23:24

Nutno ale podotknout, že svěřenkyně trenéra Bašného dnes předvedly velmi kvalitní koncetrovaný výkon, který však na mistryně Evropy dnes nestačil.

O jediný gól tak dnes prohrály české házenkářky souboj s mistryněmi Evropy. Vypjatý závěr kvalifikačního duelu o postup na Euro 2014 lépe zvládly Černohorky, když vyhrály 24:23 a ujaly se vedení v tabulce skupiny.

Kvalifikace mistrovství Evropy házenkářek

Skupina 3:

ČR vs Černá Hora 23:24 (10:11)

VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ: 


Nejlepší střelkyně: Luzumová 7/3, Chrenková 5/2, Martinková 5, Hrbková 4 - Radičevičová 6/2. Rozhodčí: Mazeika, Gatelis (oba Lit.). Sedmimetrové hody: 6/5 - 3/2. Vyloučení: 1:4.

Sestava ČR: Müllnerová, Satrapová, Doláková - Knedlíková, Keclíková, Chrenková, Salčáková, Růčková, Kutlvašrová, Vítková, Hrbková, Martinková, Luzumová, Štěrbová, Crhová, Selucká.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ:

 

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací