Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Most -  Drogy a výbušniny hledali policejní psovodi dnes po celý den v areálu stanice profesionálních hasičů v Mostě. Specialisté z Čech a Německa se zaměřili na garáže a sklady hasičů. Psi tam hledali ukryté drogy. Naštěstí ale  jen cvičně. Šlo totiž o společný výcvik psovodů Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje a Policejního ředitelství Chemnitz.

 

Podle mluvčí krajské police Aleny Bartošové proběhla celá akce v rámci příhraniční spolupráce se zaměřením na boj proti drogové kriminalitě.

Součinnostní akce byla cílena na speciální výcvik, a to na vyhledávání drog a výbušnin. Služební psi v areálu hasičské stanice HZS Most (na ploše, v garážích a skladech) hledali vzorky drog, a to marihuany, hašiše a pervitinu a také výbušniny," uvedl šéf krajských policejních psovodů Petr Tomášek.

Nutno podotknout, že policejní čtyřnozí specialisté na vyhledávání drog i výbušnin všechny nastražené vzorky s přehledem označili, chcete-li tak vyštěkali. 

VIDEOREPORTÁŽ Z CVIČENÍ PSOVODŮ:

 

FOTOGALERIE ZE CVIČENÍ: 

 

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací