23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Alkohol za volant opravdu nepatří. Přesvědčila se o tom v noci na pondělí mladá řidička osobního automobilu v Chomutovské ulici v Mostě. Poté co v silné opilosti nezlvádla své vozidlo a narazila na přechodu pro chodce nejprve do plastových bariér, ujela další desítky metrů a posléze vjela do protisměru, kde nabourala do zaparkovaného automobilu a skončila až na chodníku u tamní restaurace. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Očití svědcí karambolu přivolali hlídku mosteckých policistů. Na první pohled opilá mladá řidička posléze "nadýchala" téměř tři promile alkoholu. O tom, že havarovala neměla ani ponětí. Mobilním telefonem totiž krátce po nehodě volala manželovi a zasahujícího policisty se dokonce zeptala, co se vlastně stalo a jestli prý opravdu havarovala. 

"Manžel mě zabije. Jo napila jsem se. Jela jsem jen kousek," řekla řidička reportérům našeho zpravodajského serveru e-mostecko.cz.

Na místě nehody zasahovala také jednotka profesionálních mosteckých hasičů, která odpojila autobaterii z havarovaného vozu a posléze uklidila vozovku po nehodě.

VIDEOREPORTÁŽ Z NEHODY OPILÉ ŽENY:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.