24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Policisté v Mostě vyšetřují krádež zboží v jednom mosteckém supermarketu se spotřebním zbožím. Dva neznámí pachatelé měli v prodejně minulý měsíc odcizit z regálu vystavené zboží v hodnotě 14 tisíc korun. Jednalo se o kování dveří a dvě bezpečnostní vložky. Krádež neunikla pozornosti pracovníků ostrahy, kteří chtěli muže zadržet. Dvojice sice lup vydala, následně se začala s pracovníky ostrahy strkat a poté z prodejny utekla. O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Při strkanici utrpěl jeden z pracovníků obchodu zranění. Policie získala fotografii podezřelých mužů a obrací se na veřejnost o pomoc při pátrání po osobách. Jeden z nich byl téměř 2 metry vysoký, měl sportovní postavu a široká ramena. Na sobě měl černočervenou vestu, kraťasy tmavší barvy a světlomodré botasky. Druhý z podezřelých byl asi 180 cm vysoký, měl oholenou hlavu. Oblečen byl do červených kalhot a trička s dlouhým rukávem.

Policie v Mostě přijme jakoukoliv informaci k hledaným osobám na lince 158. Bohužel se s prosbou o pomoc policisté obracejí na veřejnost až nyní, a to z toho důvodu, že policie získala od obchodního řetězce videozáznam "pachatelů" teprve v těchto dnech. Snad se tak některý z očitých svědků ozve.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.