25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Zloděj nešika a smolař přišel krást do jedné z mosteckých lékáren. Při útěku mu totiž vypadla peněženka s občanským průkazem. Bylo tak jen otázkou několika minut, kdy policisté lapku odhalili a zadrželi. Recidivista má navíc na svém kontě už několik podobných případů.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludnily Světlákové přišel třiatřicetiletý Mostečan do lékárny s nečestnými úmysly. "Využil toho, že se lékárnice věnovala zákazníkovi a z regálu odcizil balení léků na klouby v hodnotě 400 korun. Pracovnice krádež zaregistrovala a muže okřikla. Ten se dal na útěk a vrazil do příchozí osoby, přičemž mu z ruky vypadla peněženka s občanským průkazem," popsala skutek mluvčí Světláková. 

Policisté na místě zjistili, že jde o známou osobou a následně zloděje zadrželi. "Muž však stačil lup prodat náhodné osobě. Policie mu sdělila podezření z přečinu krádeže. Nekradl poprvé, byl již za obdobný čin potrestán. Minulý měsíc ukradl pro změnu v objektu charity rádio. Přišel se tam najíst. Po jeho odchodu bylo zjištěno, že zmizelo rádio. Muž ho prodal do zastavárny za sto korun. Policie přístroj v hodnotě 1 000 korun zajistila a vrátila zpět poškozené organizaci, vysvětlila mluvčí policie.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.