Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára
Archivováno

Most - Dívkou měsíce dubna se stala Jitka Peksová. Zvítězila v hlasování na našem facebookovém profilu. Zaujala vás naše soutěž? Už nyní se můžete hlásit do nového kola. Proti předešlým měsícům zařazujeme změnu: focení s vítězem či vítězkou bude v exteriérech dle vzájemné domluvy.

Jak na to? Do neděle 13. dubna zašlete zprávou na našem facebookovém profilu či na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. svoji fotografii se jménem a telefonním číslem. To nebude nikde zveřejněno, slouží pouze pro rychlejší zkontaktování vítěze. Od 14. do 20. dubna poté proběhne hlasování na našem profilu na Facebooku. Kdo získá nejvíce "lajků", vyhrává focení :)

Odměnou bude desítka upravených a vytištěných fotografií a zařazení jedné z nich do chystaného kalendáře pro příští rok. Soutěže se mohou zúčastnit všichni od 18 let věku.


 

Reklama


Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací