24. února 2017 Svátek má Matěj

Měrunice - Ještě více tragičtější má následky včerejší smrtelná nehoda osobního automobil Opel u Měrunic na Teplicku, ve kterém totiž cestovali tři mladí lidé včetně teprve čtrnáctileté školačky. Dvacetiletý řidič pravděpodobně nezvládl řízení při průjezdu prudké zatáčky a s vozem vylétl z komunikace do lesa. Na místě zemřel on i jeho sedmnáctiletý spolujezdec. Čtrnáctiletá dívka přežila jen díky obrovskému štěstí, že z havarovaného auta vylétla oknem a utrpěla pouze zranění.

O nehodě jsme jako první informovali krátce po karambolu. Tragédie se stala včera po devatenácté hodině kdy tříčlenná osádka osobního automobilu havarovala u Měrunic na Teplicku. Auto poté narazilo do stromu. Dva lidé v havarovaném autě zemřeli na místě, třetí byl se zraněním transportován do nemocnice. Tragickou nehodu redakci potvrdila krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podle předběžných informací řidič vozidla nezvládl řízení při průjezdu ostrou zatáčkou, automobil vylétl ze silnice a vlétl do lesa. V havarovaném autě přivolaní záchranáři již nedokázali pomoci dvěma mladým lidem, třetí pasažérka, teprve čtrnáctiletá školačka byla s zraněním transportována do nemocnice.

Na místě nehody zasahovaly tři profesionální jednotky hasičů z Bíliny, Teplic a podniku Doly Bílina. Hasiči museli zaklíněné vyprostit z vraku auta.

Přesnou příčinu nehody zatím na místě vyšetřují dorpavní policisté.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.