24. února 2017 Svátek má Matěj

Mostecko - Fotíte rádi a rádi byste měli své fotografie v kalendáři a dalších propagačních materiálech města? Tak právě pro vás je tu možnost zapojit se do soutěže, kterou vyhlásilo město Most.

Zájemci o tuto soutěž mohou své snímky města ve všech ročních obdobích zasílat do konce června emailem: fotosoutez@mesto-most.cz.

Podmínky soutěže:

Zúčastnit se mohou amatérští i profesionální fotografové.

Námětem fotografií je něsto Most ve všech ročních obdobích.

Snímky musí být dodány v digitální podobě ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 72 dpi, o rozměrech 1200x1800 obrazových bodů (formát 10x15 cm)

Přednost při výběru dostanou ucelené soubory 28 fotografií (sedm pro každé roční období), fotografie je ale možné zaslat i jednotlivě. 

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 30. ČERVNA 2013

Zasláním fotografií soutěžící:prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií. Poskytuje organizátorovi soutěže souhlas s publikováním svých fotografií včetně svého jména v médiích města (např. Mostecké listy a internetové stránky) v rámci soutěže a při její propagaci bez nároku na honorář. 

Uděluje souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Dodání snímků:

Fotografie o velikosti menší než 10 MB můžete zasílat elektronicky e-mailem na adresu: fotosoutez@mesto-most.cz, větší než 10 MB prostřednictvím specializovaných serverů (např. Úschovna). Snímky je možné přinést také osobně na datovém nosiči (CD, flash disk) na magistrát v ulici Radniční 1/2 (na odbor kancelář primátora a tajemníka, 1. patro, č. dveří 160).

Autoři vybraných fotografií, s nimiž bude uzavřena licenční smlouva, obdrží finanční odměnu. V případě výběru souboru 28 snímků 12 tisíc korun, v případě jednotlivých snímků 500 korun za kus.

Nabízené snímky magistrát nevrací. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změny pravidel a může soutěž zrušit.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.