Zprávy z Mostu

Město Most vyhlásilo fotosoutěž o ceny

Reklama

Mostecko - Fotíte rádi a rádi byste měli své fotografie v kalendáři a dalších propagačních materiálech města? Tak právě pro vás je tu možnost zapojit se do soutěže, kterou vyhlásilo město Most.

Zájemci o tuto soutěž mohou své snímky města ve všech ročních obdobích zasílat do konce června emailem: fotosoutez@mesto-most.cz.

Podmínky soutěže:

Zúčastnit se mohou amatérští i profesionální fotografové.

Námětem fotografií je něsto Most ve všech ročních obdobích.

Snímky musí být dodány v digitální podobě ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 72 dpi, o rozměrech 1200x1800 obrazových bodů (formát 10x15 cm)

Přednost při výběru dostanou ucelené soubory 28 fotografií (sedm pro každé roční období), fotografie je ale možné zaslat i jednotlivě. 

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 30. ČERVNA 2013

Zasláním fotografií soutěžící:prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií. Poskytuje organizátorovi soutěže souhlas s publikováním svých fotografií včetně svého jména v médiích města (např. Mostecké listy a internetové stránky) v rámci soutěže a při její propagaci bez nároku na honorář. 

Uděluje souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Dodání snímků:

Fotografie o velikosti menší než 10 MB můžete zasílat elektronicky e-mailem na adresu: fotosoutez@mesto-most.cz, větší než 10 MB prostřednictvím specializovaných serverů (např. Úschovna). Snímky je možné přinést také osobně na datovém nosiči (CD, flash disk) na magistrát v ulici Radniční 1/2 (na odbor kancelář primátora a tajemníka, 1. patro, č. dveří 160).

Autoři vybraných fotografií, s nimiž bude uzavřena licenční smlouva, obdrží finanční odměnu. V případě výběru souboru 28 snímků 12 tisíc korun, v případě jednotlivých snímků 500 korun za kus.

Nabízené snímky magistrát nevrací. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změny pravidel a může soutěž zrušit.

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.