Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára
Archivováno

Praha - Bývalý publicista a manžel herečky Zlaty Adamovské (55) Radek John (59) se před časem sice nechal slyšet, že je hamižný, přesto má srdce na pravé straně. I když si sám sobě skoro nic nedopřeje a má podle svých slov jenom jedny džíny, kvůli dětem z dětského domova Hora Sv. Kateřiny z mostecké oblasti Krušných hor šáhnul hluboko do kapsy.

Lucy Junk, Radek John a Olga Havlová. Foto: Petr Bureš

I když John má nyní před volbami do europarlamentu a nemá moc času na rozdávání, na potřebné děti si ho udělal. Společně s poslankyní Olgou Havlovou přijal pozvání ALL Television a v klubu TopGear v Praze nejen svou účastí podpořil potřebné děti.

„Jsem moc rád, že jsem mohl dorazit na tuto akci pro dobrou věc. Moc dobře vím, že děti z dětských domovů nemají tolik možností k cestování a samotné zábavě jako většina z nás. Jsem moc rád, že ALL Television vymyslela takovýto projekt, který těmto dětem dá možnost poznat také jiný kraj a ne jen pouze ten v okolí Hory Sv. Kateřiny," svěřil se John, který sám přispěl dětem ze své kapsy blíže nespecifikovanou částkou.

„Myslím si, že je úžasný dělat i v současný krizi něco pro lidi, kteří jsou na tom ještě mnohem hůř a je bezvadný, když přijdou lidi, kteří na tom také nejsou tak skvěle a přesto to podpoří," dodal John, který se kvůli dětem svěřil do rukou kouzelníka Michala Nesvedy. Ten si z něj udělal svého pomocníka, který měl za úkol dle libosti vybarvit barevnými spreji panáčka nakresleného na papíře. Michal po ukončení tvůrčích schopností Radka Johna odkryl své oči a k překvapení všech odhodil také své oblečení, pod kterým se nacházelo oblečení stejných barev jako na nakresleném panáčkovi.

„Byl jsem naprosto šokovaný, protože naprosto všichni lidi si museli myslet, že jsme byli domluvení. Všichni ostatní nás považovali za podvodníky, zatímco já kouzelníka považuji za naprostého génia," ukončil John.

Václav Upír Krejčí s modelkami. Foto: Jaroslav HauerUprostřed celé akce také proběhla módní přehlídka společenských šatů americké společnosti Glamor, která pro přehlídku dodala 18 svých nádherných modelů, které předvedly neméně krásné modelky. Hvězdou módní přehlídky byla zpěvačka Lucy Junk.

„Chtěla bych moc poděkovat společnosti Glamor za možnost uskutečnění módní přehlídky zde v klubu TopGear. Modely, které jsme dnes s děvčaty předváděly jsou neskutečné krásné. Myslím, že každá z nás by chtěl podobné šaty mít ve svém šatníku. Já už naštěstí jedny mám," prozradila s úsměvem Lucy Junk.

Po módní přehlídce následovala tombola, kterou na místo dorazil předávat pohádkový čert Václav Upír Krejčí, který jako obvykle sršel vtipem a každého z výherců nezapomněl před předáním výhry také trošku potrápit. Ústupek Upír neudělal ani při předávání ceny při výhře poslankyně paní Havlové, která vyhrála poukaz do kosmetického salonu a také vstupenku do zábavního centra.

„V této výhře byla jistě korupce. Já nic nevyhrál," prohlašoval se smíchem směrem k paní Havlové Radek John. „O korupci se jistě nekonalo, protože to bych si jistě obě ceny nechala. Přiznám se, že cenu do zábavního centra vyhrál náš asistent, který mě pouze cenu vyslal převzít," řekla paní Havlová na svou obhajobu. „Podobných akcí by se mělo konat mnohem více, protože je to pro dobrou věc," dodala závěrem paní Havlová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací