Neděle 24. září 2017
Svátek má Jaromír
Archivováno

Most - Mostecké házenkářky DHK Baník Most pokořily v pátek večer na domácí palubovce  soupěřky DHC Sokol Poruba 35:27. Získaly tak i druhý titul, a to Mistři České republiky.

Házenkářky DHK Baník Most získaly interligový titul a nyní také český.  Jediné vítězství v nadstavbové části nejvyšší ženské soutěže jim stačilo k zisku mistrovkého titulu. Páteční výhru si mostecký tým házenkářek pořádně užil. Nechyběly láhve se šampaňským vínem a samozřejmě ani medaile a poháry.

Tím letošní úspěchy Černých andělů, jak se mosteckým hráčkám říká, patrně nekončí.

Holky chtějí zaútočit na takzvaný Triple – zlato v interlize, zlato v české části soutěže a celkové vítězství v Challenge Cupu.

První dvě mise už Severočešky splnily. Finále Challenge Cupu na mostecké házenkářky čeká začátkem května. Zahajovací zápas bude v chorvatském Samoboru, odveta se odehraje o týden později v Mostě. 

VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ:

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

  • Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    22. 09. 2017 15:52

    Střekov – Na své si přijdou o nadcházejícím víkendu milovníci historie vlakové dopravy. Zubrnická museální železnice každoročně s příchodem podzimu o prvním víkendu zavádí parní vlak místo červeného motoráku....

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací