Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára
Archivováno

Klíny - V pirátském stylu začala v sobotu odpoledne letní sezóna na sjezdovce na Klínech a v jejím okolí. Návštěvníci sportovního areálu si nyní mohou během víkendů na svahu užívat horských kol či koloběžek, připravené jsou i další adrenalinové aktivity.

O zábavu v pirátském stylu se postarala skupina historického šermu Rekruti. Do akce zapojila i přítomné děti. Foto: Oldřich Hájek

Návštěvníci si mohli při slavnostním zahájení vyzkoušet deset stanovišť, určených hlavně pro děti. Tomu odpovídaly i atrakce. Na mnohých se ale dobře pobavili i dospělí.

„Od dnešního dne bude areál každý víkend v provozu od 10 do 17 hodin," uvedla pro e-mostecko.cz Alena Dalecká, jednatelka agentury Zimlet Klíny. Sportovci si mohou vyzkoušet sjezd na koloběžkách z horního stanoviště lanovky k dolní stanici, nahoru je vyveze lanovka. Za vyzkoušení stojí lanový park nebo lezení po umělé stěně. V případě horšího počasí je na Klínech k dispozici sportovní hala.

Na Klínech nabízejí i další sportovní vyžití. Lze si pronajmout multifunkční hřiště na tenis, volejbal a další sporty. Kdo by se chtěl aktivitám věnovat delší dobu a nechtěl do hor dojíždět, může se ubytovat v hotelu či chatě Emeran. „Aktivit je u nás spousta, užijete si krásnou přírodu a spoustu zábavy," dodala Alena Dalecká.

Sport areál Klíny je rodinným střediskem, které leží ve východní části Krušných hor. Je vzdálené pouhých pět kilometrů od hranic s Německem, šest kilometrů od Litvínova a necelých sto kilometrů od Prahy.

VIDEOREPORTÁŽ

FOTOGALERIE

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací