24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Okradený muž v Mostě pronásledoval mladíka, který mu z nezajištěného vozidla odcizil dvě peněženky. Stalo se to v ulici K. Biebla. Chmatáka dostihl a zaklekl ho do doby, než přijeli přivolaní strážníci.

"Oznamovatel na své kořisti klečel a strážníci se chopili dalších úkonů. Dvaadvacetiletý pachatel byl spoután a předán hlídce Policie ČR," uvedla v pátek mluvčí Městské policie v Mostě Ilona Kozlová.

Nebyl to jediný případ, kdy zlodějíčci skončili v rukách zákona. Rafinovaný zloděj, který byl obsluhou restaurace v ulici Ve Dvoře přistižen, byl překvapen rychlým dopadením mužů zákona. "Sedmadvacetiletý muž se nejprve vloupal do prostoru šaten větracím oknem, a pak si oblékl a přezul odcizené věci a boty," popsala druhý zásah Ilona Kozlová.

A do třetice: Na dva muže pokoušející se odcizit měděné plechy ze střechy domu, upozornila městskou policii obyvatelka domu v ulici Prokopa Holého. Díky včasnému oznámení, popisu a směru odchodu, byli pachatelé strážníky zadrženi. "Po bezpečnostní kontrole, při které u pachatelů zajistili injekční jehly, byli předáni přivolané hlídce Policie ČR se všemi získanými poznatky," dodala mluvčí strážníků.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.