24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Autor výstavy MONO Martin Stranka, jehož fotografie jsou k vidění ve výstavní galerii Central Most zavítal mezi své obdivovatele do kavárny Café Coffee Day.

Zájemci si tak mohli popovídat s fotografem Martinem Strankou nejen o jeho práci, ale také o jeho životě. Posedět s fotografem přišel do kavárny také mostecký moderátor Vlasta Vébr. 

Martin Stranka se věnuje fotografii od roku 2007, avšak nikdy ji nestudoval, a tak byl vždy
sám sobě samoukem. Za poslední 3 roky posbíral přes čtyři desítky mezinárodních ocenění
v oblasti fotografie. Mezi ty nejcennější stojí za zmínku Professional Photographer of the Year, Emerging talent award v soutěži Nikon International Photo Contest, dále pak International Photo Awards, sony World Photography Awards nebo již dvakrát za sebou Digital Photographer of the Year.

Vystavoval na takových místech jako New York, Miami, Los Angeles, Londýn, Miláno, Tokio, Mexiko, Praha, Sao Paulo, Hong Kong, Vídeň, Brusel a mnoho dalších. Martinovy fotografie byly prezentovány v uznávaných galeriích jako Getty Images Gallery nebo Saatchi Gallery. Jeho poslední práce byly dokonce vystavovány vedle světových umělců jako např. Andy Warhol, Annie Leibovitz, Banksy nebo Damien Hirst.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.