Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Litvínovsko - Mnozí obyvatelé Litvínovska poukazovali celé úterý na vzlety vrtulníků a obávali se, že jde o policejní pátrací akci po pohřešované osobě nebo lupiči. To však policie kategoricky vyvrátila. Na adresu redakce pak přišlo mnoho emailů s tím, že šlo o přelety v rámci předvolební kampaně, kdy se zájemci mohli zdarma proletět.

Ilustrační snímek vrtulníku. Foto: Jan Vraný

Pomocí dvou vtrulníků poblíž sportovnho areálu Lomská v Litvínově tak jedna z politických stran nabízela zájemcům proletět se nad Litvínovem a podívat se na město z ptačí perspektivy.

Někteří obyvatelé města ale podobné atrakce zavrhují s tím, že ne každý občan Litvínova věděl, že šlo o letecké ukázky a ne o policejní akce. Navíc podle některých lidí se vzlety prováděly asi třicet metrů od sportovního areálu, kde trénovaly malé děti a vrtulníky jim létaly nad hlavou ve výšce i pouhých pár metrů nad zemí.  

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací