Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Most - Sportovní hala v Mostě se dnes večer stala dějištěm kulturní show zpěváka, herce a performena Vojty Dyka, který do Mostu přijel s brněnským B-Side Bandem, kapelou se třinácti hudebnících. Přivezla ho pořádající agentura Raprint ve sporupráci s Pavlem Kulhavým. Zpravodajský portál www.e-mostecko.cz byl jedním z mediálních partnerů koncertu.

Vojta Dyk v mostecké sportovní hale. Foto: Jan Vraný

Sportovní hala v Mostě tak dnes hostila Vojtěcha Dyka & B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou. Zpravodajský portál e-mostecko.cz uspořádal soutěž o vstupenky na tuto skvělou show. Soutěžní otázka byla: Kde začínal svoji pěveckou kariéru Vojtěch Dyk? Správná odpověď byla, že v dětském pěveckého sboru Pueri Gaudentes. Vylosovaní čtenáři se tak mohli podívat na koncert zdarma s naším portálem. 

Koncert Vojty Dyka & B-SIDE BAND byla show plná energie, překvapivých aranží, která je momentálně jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současné české kulturní scény. Swingový Vojta Dyk vystoupil na severu Čech hned třikrát: v Ústí nad Labem, v Liberci a dnes ve sportovní hale v Mostě. 

Premiérové turné bylo v loňském roce, kdy na Vojtu Dyka a B-Side Band čekalo jedenáct vystoupení po České republice a Slovensku. „Reakce diváků na loňská turné nás přesvědčily, že i swingem a jazzem lze zvednout lidi ze sedadel. Všechny naše koncerty, ať byly v divadlech nebo ve větších a možná i netradičnějších prostorech, byly plné emocí a publikum bylo úžasné," chválil si loňskou premiéru Dyk a těší se tak na letošní koncerty i na severu Čech, kam přijíždí s heslem: Swing pro všechny!

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací