Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav
Archivováno

Most - Obrovskou smůlu měl dnes Mostečan, který vlezl do speciálního kontejneru na elektroodpad v Bělehradské ulici v Mostě a nedokázal se poté z otvoru sám dostat ven. Kolemjdoucí přivolal pomoc, když muži koukala z otvoru pouze hlava a ramena. Jako první na místo dorazili policisté z mostecké hlídkové služby.

 

Hasiči a policisté pomáhají muži, který uvízl v otvoru kontejneru na elektroodpad. Foto: Jan Vraný

Ani jim se však muže "uvězněného" v kontejneru nepodařilo z otvoru dostat ven. Po několika minutách marného boje vysvobodit chlapíka ze sevření policisté nakonec na pomoc přivolali hasiče. Přivolaná jednotka profesionálních mosteckých hasičů se nejprve chtěla dostat do kontejneru násilím. 

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZÁSAHU: 

Videoreportáž ze zásahu hasičů a policistů u muže v kontejneru. Jan Vraný/e-mostecko.cz

Nakonec ale policisté a hasiči dostali nápad a povalili kontejner na bok a tím se podařilo muže dostat z otvoru ven. Podnapilý muž skončil v sanitce rychlé záchranné služby. Naštěstí neutrpěl žádné vážnější zranění.

A proč vlezl do kontejneru na elektorodpad? "Navedl mě kamarád. Ta mrcha. Prý tu najdu nějaké věci, které se dají prodat. Jen co jsem sem vlezl, tak jsem se zasekl a nemohl se dostat ven. To zranění na nose mám už z dřívějška," smál se nešťastník. 

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací