Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana
Archivováno

Most - Mladí baníkovci z r. 2005 v sobotu odpoledne oživili svým vystoupením utkání Fotbalové národní ligy mezi týmy FK Baník Most a Bohemins 1905, když o poločasové přestávce sehráli mezi sebou exhibiční utkání.

Ukázali tak, že se ve Fotbalové akademii Josefa Masopusta pracuje velmi dobře s mládeží. Cílem netradiční ukázky též bylo nalákat další fotbalové naděje do místní akademie.

"Pro chlapce byl dnešní den velkým zážitkem, kluci se mohli před zápasem pozdravit s Tomášem Řepkou, dále šli s hráči za ruku při zahájení utkání a o poločasové přestávce si zahráli mezi sebou ukázkové exhibiční utkání, které ukončili za obrovského aplausu fanoušků na tribunách," řekl zpravodajskému serveru e-mostecko.cz  trenér Tomáš Rain.

Máte zájem přihlásit svou ratolest do Fotbalové akademie Josefa Masopusta? Kontaktujte šéftrenéra mládeže T. Heidenreicha na telefonu: 724252635. (dt)

VIDEO Z EXHIBICE:

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací