Zprávy z Mostu

Sebevrah hrozil skokem ze stožáru u vlakového nádraží

Reklama

Most - Skokem ze stožáru železničního trakčního vedení ve výšce přibližně deseti metrů poblíž mosteckého vlakového nádraží hrozil ve čtvrtek večer mladý muž. Na místě zasahovaly hlídky mosteckých policistů i dva vyjednávači. Těm se podařilo sebevraha téměř po dvou hodinách úspěšně přemluvit, aby slezl dolů. Muž posléze skončil na psychiatrii mostecké nemocnice. 

Ilustrační snímek policejního automobilu. Foto: Jan Vraný

O úspěšném zásahu informovala krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. K incidentu došlo poblíž podchodu do Rudolic, kdy na muže, který vylezl na stožár trakčního vedení, upozornili policisty pracovníci nádraží. V záloze byla také přivolaná jednotka mosteckých hasičů i lezecká skupina policie. Zasahovat ale nakonec nemusela. Policejním vyjednavačům se totiž podařilo záměr mladého sebevraha úspěšně rozmluvit.

Dráhy kvůli zásahu policistů u vlakového nádraží musely částečně omezit i provoz na železnici. 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.