Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana
Archivováno

Most - Výtěžek z utkání mezi mosteckými Černými anděly a ŠKP Bratislava pomůže malým diabetikům. Během zápasu, který mostecké házenkářky vyhrály suverénně 41:13, se podařilo mezi fanoušky vybrat 12 120 korun. „ Je to pro nás velice důležité, za vybrané peníze nakoupíme pomůcky pro malé diabetiky. Konkrétně to budou diabetické senzory, které jsou strašně drahé a proužky na měření glykémie," prozradila Pavla Urbanová z mosteckého občanského sdružení DIAHELP.

 

Samotný zápas byl pro mostecké házenkářky spíše tréninkem. „ Věděli jsme, že zápas bude jednodušší, mohli jsme si dovolit vyzkoušet různé herní systémy. Nikdo nehrál déle než 30 minut, zahrály si i mladší hráčky, které potřebují získat větší sebevědomí," vysvětlil trenér mosteckých házenkářek Dušan Poloz.

Svou premiéru si s ŠKP Bratislava odbyla i Karolína Smolová, která se poprvé postavila do branky při oficiálním zápase. „ Zpočátku jsem byla hodně nervózní, navíc jsem chytala sedmičky, které jsou velmi těžce chytatelné. Pobyt v bráně mi ale určitě moc pomohl, fanoušci byli fantastičtí," řekla mladá brankářka.

Kromě Lúcie Súkenníkové a Simony Szarkové se podařilo vstřelit několik branek i Martině Vysloužilové. „Jsem hrozně spokojená, nenechaly jsme nikoho na pochybách, kam se chceme ubírat. Vyzkoušely jsme si několik nových herních variant, protože musíme využít i jiné alternativy. Čekají nás určitě těžší zápasy," upozornila Vysloužilová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací