Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Mostecko - Dvě násilná loupežná přepadení tří dětí na Mostecku má na svědomí nezletilý chlapec. Zjistili to nyní policisté s tím, že mladík v jednom případě loupil i se svým mladistvým bratrem.

Jeden násilný čin byl policistům oznámen v polovině února. Tehdy dvojice neznámých hochů přepadla dva nezletilce. Po dětech, které si přidrželi, měli pod pohrůžkou násilí požadovat peníze.

Jeden z poškozených jim z obavy vydal 75 korun, druhého měli prošacovat. Ten ale u sebe nic neměl. Výhrůžky měly padnout i při odchodu neznámé dvojice. Děti naštěstí nebyly zraněny.

"Kriminalisté šetřením zjistili, že násilný čin má mít na svědomí mladistvý hoch spolu s nezletilým bratrem. Mladistvý byl policejním komisařem obviněn ze spáchání provinění loupeže. Proti nezletilci nebude trestní řízení vzhledem k věku vedeno. Věc byla odložena," řekla policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Podle kriminalistů se nezletilý chlapec měl dopustit ještě jednoho násilného deliktu. V druhé polovině dubna měl opět s výhrůžkami zaútočit na dítě. Jeho obětí se stala nezletilá dívka a kořistí měla být průkazka na MHD. Ke zranění poškozené nedošlo ani tentokrát. Jednání nezletilce je vedeno jako čin jinak trestný a věc bude odložena.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací